Вчера глава НБУ Сергей Арбузов заявил, что через некоторое время банки получат разрешение менять валюту на незначительную сумму без предъявления клиентом паспорта. Но когда и на сколько гривен можно купить (или продать) валюты без документов — не уточнил.
По данным наших экспертов и источников в банковских кругах, в НБУ хотят разрешить анонимную куплю-продажу сумм до 1000 долларов (8000 гривен) уже со следующей недели. «Идея борьбы с теневым рынком путем идентификации клиента не сработала, да и не могла сработать, потому что крупные суммы для теневых операций проходят через обменники, работающие по агентским соглашениям (там не фиксируют валютообменные операции и не выдают клиентам чеки)», — считает топ-менеджер крупного банка.
По мнению руководителя информационно-аналитического центра FOREX CLUB в Украине Николая Ивченко, со временем сумму, которую можно будет обменять без документов, увеличат до 2—3 тысяч долларов. «Мелких сделок очень много и проверить их нереально даже технически», — считает Ивченко.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.