Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости

Строки проведення зовнішнього оцінювання якості освіти змінили

23 сентября 2009 244

Нагадаємо, що минулого навчального року тестування починалося з шостого травня та тривало по п’яте червня. І аби школярі встигли з підготовкою до тестування, навчальний рік для випускників шкіл скоротили. Цього ж року, навпаки, перенесли на пізніше сам початок тестування.

Як повідомили у Вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти, реєстрація бажаючих взяти участь у ЗНО почнеться 25 грудня цього року, та закінчиться другого квітня 2010.

Як і в минулому році, тестування проходитиме з тих самих восьми предметів, серед яких кожен учасник може обрати по п’ять. А ось тестування з української мови та літератури проходитимуть три дні: 14, 15 та 16 червня. Іноземну мову здаватимуть – 18 липня, математику 21 та 22, а історію України – 24. Уже наступного дня пройде тестування з фізики, а 29 червня оцінюватимуть знання з хімії. А завершуючі тести з біології та географії пройдуть першого та п’ятого липня.

До 25 липня 2010 року результати ЗНО-2010 будуть оприлюднені, а ще через п’ять днів учасники тестування мають отримати сертифікати. На апеляцію учасникам ЗНО залишають три дні.

Читайте также
↑ Наверх