UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. ТОП 10 лучших слов для резюме

ТОП 10 лучших слов для резюме

24.05.2012 1540

Британские специалисты составили список из десяти слов, которые производят на потенциального работодателя максимально хорошее впечатление. Если ты используешь их, то твои шансы на успех заметно повысятся!



10 лучших слов:



1. Активность
2. Индивидуальность
3. Свидетельство
4. Достижение
5. Навыки
6. Опыт
7. Планирование
8. Развитие
9. Участие
10. Эффективность



Упоминай в своем резюме только уместную информацию, и тогда ты увеличишь свои шансы не попасть в архив. Не используй шаблонных резюме. Узнай как можно больше о компании, в которую ты направляешь резюме, и о должности, на которую ты претендуешь. К примеру, если компании, специализирующейся на продаже лекарственных средств, требуется менеджер по продажам, пусть первым, что увидит сотрудник по подбору кадров, будет «3 года опыта продаж лекарственных средств на должности менеджера по продажам».



И еще. Твое резюме, хранящееся в отделе по персоналу — это хорошо, но… Не обнадеживайся. Это вовсе не означает, что автоматически оно попадет к нужному человеку. Если ты действительно хочешь получить работу, постарайся напрямую обратится к человеку, который принимает решение. Как его найти? Позвони, и уточни у секретаря, кому непосредственно будет подчиняться искомая вакансия.




Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору