В 2012 году тарифы на местную телефонную связь снова вырастут, если Национальная комиссия по регулированию в области связи (НКРС) пойдет навстречу операторам. На данный момент вопрос о повышении тарифов находится на стадии обсуждения, пишет ЛІГАБізнесІнформ.
Для этого НКРС собирает дополнительные данные, в частности, отчеты операторов о показателях деятельности в сфере фиксированной телефонной связи за 2011 год, которые еще не поступили в полном объеме.
Как известно, фактически монополистом на отечественном рынке фиксированной связи в Украине является компания "Укртелеком", 92,79% акций которой австрийский фонд Epic выкупил у государства в 2011 году за 10,575 млрд грн. Также, услуги фиксированной телефонии предоставляет группа Vega, входящей в состав СКМ бизнесмена Рината Ахметова. Какая именно компания попросила разрешения на повышение тарифов, в НКРС не сообщают, однако, как стало известно из неофициальных источников, инициатором обращения к комиссии выступила компания "Укртелеком".
Напомним, в прошлом году тарифы на местную телефонную связь повышали в два этапа - с мая и с сентября. До повышения местная телефония обходилась горожанам в сумму около 19 грн, а жителям села - около 10,5 грн. После двухэтапного повышения, в первом случае минимальная абонплата составляет 24,7 грн, во втором - 13,5 грн без НДС.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.