UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини
 5. Украина vs "теневое трудоустройство"

Украина vs "теневое трудоустройство"

7.09.2018 412Автор: Олександр Мавлідінов
Украина vs "теневое трудоустройство"

Украина vs "теневое трудоустройство"

7.09.2018     412Автор: 

Министерство социальной политики Украины разработало распоряжение «О мерах, направленных на детенизацию отношений в сфере занятости населения», которое 5 сентября было одобрено Кабмином страны.

Как узнал Jobs.ua - это комплекс ужесточенных мер, направленных на сокращение такого явления, как неофициальное трудоустройство, которое, зачастую, маскируется под «отношения между предпринимателями».

Усиление «координации органов государственной власти», как в вопросах разъяснительной работы среди предпринимателей и населения, так и пересмотр многих актов этих органов должны способствовать усилению контроля за «теневым оформлением» работников.

Также, авторы распоряжения уверены, что вступление в силу, указанных ими мер повысит «дисциплину уплаты налогов» и своевременность внесения единого социального взноса.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору