UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Украинцам на работе летом должны обеспечить душ и холодные напитки

Украинцам на работе летом должны обеспечить душ и холодные напитки

16.07.2012 1568
Работодатель должен обеспечить своим подчиненным комфортные условия труда в летний период. Идеальное рабочее место существует на бумаге чиновников: там "прописана" прохлада, возможность принять душ и носить солнцезащитные очки.

Про кондиционеры, перерывы и другие замечательные проявления заботы к рабочим на практике те могут только мечтать, пишет ТСН. Например, в столице в 30-градусную жару работники укладывают асфальт, температура которого достигает 180 градусов. Они это делают с 8-и утра до 5-и дня без специальных средств для охлаждения тела. Мужчины за собственные средства покупают себе мороженое и минеральную воду.

Трудно приходится не только тем, кто работает прямо под палящим солнцем. В киоске грузинской кухни тоже в нелегких условиях следят за хачапури. На лето кондиционер здесь установили, впрочем, прохладнее от этого не стало. Продавец говорит: печка все равно распекает помещения хуже, чем солнце - воздух снаружи.

Согласно же санитарным требованиям, в жаркую погоду работодатели должны создать условия труда - установить кондиционеры, вентиляторы, окна с тонированными стеклами и завесы на домах. А если рабочее место на улице - обеспечить спецодежду, головные уборы, солнцезащитные очки, душ, холодные напитки и даже ежечасные перерывы.

По словам заместителя санитарного врача столицы, кто всего этого не имеет - может смело жаловаться на свое руководство в Минздрав, СЭС, профсоюзы и службы охраны труда. Объясняет: этим летом в санэпидемслужбы уже обратилось 55 недовольных условиями труда.

Впрочем, никого по итогам таких обращений так и не наказали. Ведь согласно законодательству, специалисты СЭС обязаны сообщать работодателю о посещении за 10 дней. И до визита санитарной службы все неудобства куда-то исчезали.


Читайте також

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 лютий, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 січень, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 січень, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 


Часто шукають

↑ Вгору