В Украине снижается уровень безработицы. Так, уровень занятости украинского населения поднялся до 58,6%. Об этом заявил директор Государственного центра занятости (ГЦЗ) Владимир Галицкий.
В.Галицкий отметил, что рост уровня занятости населения наблюдается практически во всех регионах Украины. В частности, самые высокие показатели по занятости зафиксированы в Киеве, а самые низкие - в Тернопольской и Ивано-Франковской областях.
Кроме того, директор ГЦЗ уточнил, что в Украине уровень безработицы в І квартале 2008 года составил 7,1% экономически активного населения, что намного ниже, чем в Португалии, Венгрии, Франции, Польше.
Напомним, Кабинет Министров Украины прогнозирует, что уровень безработицы в 2008 году будет в пределах 6,4-5,9%. Такие цифры определены по методологии Международной организации труда. Согласно прогнозу правительства, количество занятых экономической деятельностью в возрасте 15-70 лет будет составлять 20,9-21 млн. человек.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».