Об этом сегодня на расширенном совещании в Днепропетровском областном совете по вопросам строительства второго участка метрополитена сообщил заместитель председателя облгосадминистрации Виктор Сергеев.
По его словам, соответствующее распоряжение председателя Днепропетровской ОГА прошло необходимые согласования, и после государственной регистрации вступит в силу.
Сергеев отметил, что себестоимость проезда одного пассажира в Днепропетровском метрополитене составляет 2,69 грн.
Метрополитен, который является государственным предприятием, в 2008 году получил 7,5 млн грн убытков от пассажирских перевозок. За шесть месяцев текущего года убытки составили 4,5 млн грн.
По словам заместителя председателя облгосадминистрации, повышение тарифа на проезд позволит метрополитену получить до конца 2009 года дополнительно 3 млн грн. Часть средств будет направлена на ремонт эскалаторов и другие мероприятия по обеспечению безопасности перевозок.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.