Утром 29 октября, хлебный холдинг «Киевхлеб», который контролирует 90% столичного рынка хлебобулочных изделий, заявил о намерении поднять расценки на хлеб «Украинский» и батон на 50-60 копеек.
Сейчас в Киеве батон стоит 3 гривны 30 копеек, то его цена после повышения будет 3,80. Хлеб «Украинский» добавит к цене 60 копеек. Эксперты в хлебной отрасли считают, что такие повышения давно назрели, раз уж о них заговорили еще во время подсчета голосов.
По словам генерального директора отраслевого объединения «Укрхлебпром» Александра Васильченко, подобные подорожания коснутся всех без исключения регионов и составят около 10%. Это станет заметно уже к концу ноября. Тем более что в некоторых из украинских областей, к примеру, в Хмельницкой, Херсонской областях и в Крыму, повышение цен на хлеб уже произошло.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.