По словам первого заместителя главы КГГА Дениса Басса, вагон с низким уровнем пола произведен в Санкт-Петербурге, и "он является оптимальным в соотношении цена-качество".
Новый трамвай сможет перевозить одновременно 300-400 пассажиров. Максимальная скорость будет достигать 70 км/час.
"Современный трамвай позволит сэкономить до 40% электроэнергии и будет иметь низкий уровень вибрации и шума. К тому же, входные двери трамвая оборудованы выдвижным пандусом, который позволит людям с ограниченными возможностями и матерям с колясками самостоятельно и быстро садиться в трамвай", - заявил первый заместитель председателя КГГА Денис Басс.
"Вагоны оборудованы специальной системой управления, которая позволит плавно начинать движение и тормозить. Салон трамвая обустроен по требованиям современного интерьера: мягкие комфортные кресла, улучшенная система отопления и вентиляции", - отметил Басс.
Вчера газета Сегодня сообщила, что ко Дню Независимости жители Киева не увидят реконструированную линию скоростного трамвая, которую власти еще неделю назад обещали сдать к 24 августа.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.