В американской Службе по вопросам гражданства и иммиграции считают, что лотерея уровняет шансы претендентов. Заявки будут приниматься в течение пяти дней до 7 апреля включительно. Сам конкурс состоится в середине апреля. Компьютер определит победителей, которые получат место в американской компании и годовую рабочую визу H-1B.
Число рабочих мест для иностранных специалистов ограничено квотой в 65 тысяч вакансий. В 2007 году все места в рамках квоты были распределены всего за один день с начала приема заявок.
В связи с этим в Конгрессе США начались споры по поводу необходимости увеличения квоты. Бизнесмены заявляют об острой нехватке в США собственных специалистов, особенно компьютерных инженеров и программистов и выступают за увеличение квоты на иностранцев с высшим техническим образованием. Одним из ярых сторонников увеличения квот является глава Microsoft Билл Гейтс.
В то же время некоторые конгрессмены утверждают, что иностранцев привлекают в высокотехнологичную сферу в целях экономии, поскольку они обходятся компаниями намного дешевле американцев.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.