Вже не раз, Jobs.ua писав про те, що технології заповнюють наш світ, проникаючи у всі сфери людської діяльності, впливаючи на їхні зміни та спричиняючи нові категорії попиту з боку користувачів.
3D друк – вже знайомий людству процес, який вдосконалюється кожного дня. Й, поки ми чекаємо на вдалі «надруковані» штучні органи для медичних потреб людини, ця інновація стає основою у багатьох, на перший погляд, незвичних напрямках.
Наприклад, футурологи запевнюють у тому, що вже за 10 років, 3D друк стане невід’ємною частиною готельних послуг, дозволяючи створювати необхідні аналоги речей, які забули вдома гості готелів.
Сфера послуг у громадському харчуванні, вже також взяла на озброєння трьох мірний друк. Сьогодні, скуштувати страву чи десерт, що були «надруковані» у присутності клієнта, можна у багатьох країнах світу, де активно впроваджуються такі технології.
Не так вже й складно, зробити це в Україні. Звичайно, якщо під поняття «складно» не попадає можливість знайти близько півмільйонну гривень, щоб розпочати такий бізнес.
Так, приблизно стільки коштує обладнання для специфічного 3D друку продуктів харчування. Але, при таких вражаючих сумах, що потрібні для старту, окупити таке кафе чи ресторан, теоретично можливо на протязі року.
Як підрахували фахівці одного з відомих ресурсів України, що присвячений роботі та бізнесу, всього лише 40 відвідувачів кафе, що замовлять послуг на суми від 70 гривень до 150гривень у кожному чеку, забезпечать не тільки повернення затрачених коштів, але й первісний заробіток.
Звичайно, справа лише у тому, щоб знайдучи 500 000 гривень для старту, зуміти все ретельно спланувати, створивши вдалий маркетинговий план розвитку та рекламування вашого інноваційного закладу.
Але, як відому, не лише «святі горщики ліплять». Тож, нехай щастить вам та вашим стартапам.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?