Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Успішний бізнес

  Публікації "Успішний бізнес"

  Сторінка 1 з 11

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Український проект “Працюю на перемогу” для підтримки підприємців

   12 квітня 125

   Під час війни запустилось багато цікавих проектів та стартапів, що націлені на підтримку українців будь-якої сфери діяльності та прошарку. Один з них «Працюю на перемогу».

  • Найважливіші обов’язки власника бізнесу – які вони?

   8 грудня 2021 268

   Які можемо виділити найважливіші обов’язки підприємців, якщо вони хочуть, щоб їхній бізнес зростав і масштабувався? З’ясуємо разом із Jobs.ua.

  • Коворкінг - новий спосіб організації робочого простору

   3 жовтня 2021 209

   Все частіше керівники великих українських компаній обирають коворкінг в якості нового формату організації робочого простору. Саме він стає компромісом між цими двома видами зайнятості, де процес роботи, творчості, взаємодії з колегами і партнерами проходить в новому більше продуктивному форматі.

  • Бізнес-ідея – приватні «казкові» резиденції

   22 вересня 2021 230

   Створити етно хатинку за мотивами українських народних казок, викупити ледь не в самісінькій гущавині старий хутір і влаштувати Хатинку Баби-Яги чи Будиночок Лісовика – ці та подібні бізнес-ідеї можна віднести до розряду приватних «казкових» резиденцій. Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, наскільки вигідною може бути ця ідея в довготривалій перспективі. І в умовах карантинних обмежень, що на час пандемії – суттєвий момент.

  • Відгуки клієнтів – наскільки вони важливі?

   19 липня 2021 252

   Неважливо, чи ви тільки плануєте запускати власний бізнес, чи вже давно займаєтеся підприємницькою діяльністю – в будь-якому разі приділіть значну увагу відгукам своїх клієнтів. Нехтувати цим питанням не варто, а чому – давайте розберемося разом із Jobs.ua.

  • Інвестиції в музику – міф чи реальність?

   26 травня 2021 183

   Ультрасучасна техновеснянка у блискучому виконанні Go_A полонить європейські чарти, соліст італійського гурту-переможця зізнався, що «Шум» – його найулюбленіша пісня Євробачення-2021… але до чого тут це, запитаєте ви? А мова про те, що інвестиції в музичний бізнес – це вигідний напрямок інвестування

  • Солодкі столи – чудовий бізнес для молодих мам, які в декреті

   14 квітня 2021 217

   Випікання тортів та оригінальної випічки може стати успішним бізнесом, якщо дотримуватися рекомендацій, які Jobs.ua підібрали для вас.

  • Як бізнесу заявити про себе на TikTok

   9 лютого 2021 304

   TikTok надав величезні можливості для молодого покоління. Вслід за підлітками переваги даного застосунку оцінив великий бізнес.

  • ІТ-ринок України буде рости, незважаючи на пандемію

   5 січня 2021 395

   Поки пандемія коронавірусу прирікала значну частину українського бізнесу на виживання, ІТ-сфера в 2020-му році почувалася в цілому непогано (і навіть демонструвала певний ріст).

  • Як власники малого бізнесу виживають під час пандемії коронавірусу

   22 грудня 2020 439

   Звичайні віруси вражають людські організми. Коронавірус виявився набагато небезпечнішим – він «вбиває» цілі сектори економіки. Карантинні обмеження змусили підприємців встати на шлях виживання, переживаючи падіння попиту і балансуючи на межі банкрутства.


  Ctrl →
  1 з 11

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору