В Венесуэле во время воздушного парада в честь Дня авиации в штате Арагуа разбился самолет китайского производства K8 разбился, сообщают мексиканские СМИ.
По предварительной информации, оба пилота самолета остались живы, успев катапультироваться, сейчас они доставлены в военный госпиталь. Авария произошла из-за технических неполадок, самолет упал неподалеку от военной базы Освободитель.
Кроме того, чуть позднее аварию потерпел и вертолет французского производства Cougar, принадлежавший спасательной службе и осуществлявший поисковые работы на месте падения К8. По имеющейся информации, его экипаж также не пострадал.
В ходе подготовки к воздушному параду несколько дней назад произошло еще одно происшествие: в ходе тренировочных полетов столкнулись два легких самолета OV-10 Bronco. Пилот одного самолета погиб, еще три человека получили ранения.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.