UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Всемирный потоп может застать наших детей

Всемирный потоп может застать наших детей

30.11.2012 24349
На конференции ООН по борьбе с изменениями климата, которая проходит в Катаре, прозвучали весьма пессимистические прогнозы ученых. По их словам, уровень мирового океана повышается куда быстрее, чем они предполагали, и все это вскоре может привести к тому, что прибережные районы Земли будут затоплены. В частности отмечается, что уровень воды в мировом океане повышается на 60% быстрее, чем предполагалось раньше.
 
На протяжении последних 20 лет уровень воды в океане повышался в среднем на 3,2 миллиметра в год. Это самый быстрый рост уровня океана за последние 2100 лет.
 
Климатологи также заявляют, что продолжает расти и среднемировая температура. Это происходит в соответствии с прогнозами ООН, поэтому те, кто скептически к этому относился, были не правы, заявляя, что проблема глобального потепления весьма преувеличена.
 
К началу следующего века, по прогнозам ученых, температура повысится на 1,6 градуса. Когда уровень температуры будет повышаться более чем на 2 градуса, тогда этот процесс будет невозможно контролировать.
 
В целом, все ученые сходятся в своих мнениях относительно таяния ледников и чрезвычайно быстрого темпа роста уровня воды в океанах, что, в свою очередь, происходит из-за повышения температуры. Все эти процессы взаимосвязаны и впоследствии скажутся и на людях.
 
Если прогнозы ученых со всего мира, в том числе климатологов из NASA, подтвердятся, то в период с 2020 по 2050 год человечеству предстоит столкнуться с глобальной природной катастрофой и всеми ее ужасами.
 

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору