Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR

Як залучити більше здобувачів на вакансію

9.09.2019 114Автор: Лолита Платошкина
Як залучити більше здобувачів на вакансію

Як залучити більше здобувачів на вакансію

9.09.2019     114Автор: 

Підбір здобувачів в компанію - одне з основних завдань менеджерів з персоналу. Вони здійснюють відбір найвідповідніших спеціалістів із загальної кількості відгуків на вакансію. Головне, утворити такі умови, щоб відгуків здобувачів було якомога багато для відбору найбільш відповідних вашій вакансії спеціалістів.

Поради HR-ам з пошуку здобувачів в компанію

Відверто кажучи, ім’я компанії повинно в першу чергу робити свою справу та залучати більше пошуковців. Як правило, у великих компаній, чиє ім’я розповсюджене, не виникає зовсім труднощів із кількістю відгуків на вакансії. Навпаки, частіше за всього здобувачі за назвою компанії шукають відкриті вакансії. Якщо, все ж таки, ваше ім’я недостатньо відоме, то підключайте всі можливі способи залучення.

Залучати всі можливі ресурси

Не обмежуйте себе при пошуку роботи тільки рекрутинговими сайтами пошуку роботи. Сьогодні і соціальні мережі дають непоганий, часто швидкий, результат по підбору спеціаліста в компанію. Великі компанії зацікавлені в тому, щоб у них працювали найкращі спеціалісти, тому буває і таке, що використовують і переманювання кращих у конкурентів. Ви можете скористуватися і рекламою в інтернеті, щоб знайти потенційних робітників для вашої вакансії.

Розглядайте спеціалістів без досвіду роботи

Якщо справді хочете залучити якомога більше здобувачів, розширте свій кут пошуку - візьміть до уваги спеціалістів і без досвіду роботи. Таких, наприклад, легше навчити чомусь новому. Багато хто з них готовий викладуватись на сто відсотків задля отримання професійного досвіду. Лише визначиться для себе, чи готові ви вчити з нуля.

Зацікавте здобувачів корпоративними «плюшками»

У вас є неймовірний шанс отримати більше відгуків на вакансію, запропонувавши корпоративні «плюшки», які готові надати новому робітнику. Це можуть додаткові зручні умови окрім стандартного соцпакета. Наприклад, безкоштовні обіди, подарунки на свята чи на дні народження, зони відпочинку чи ігор в офісі.

Запропонуйте заробітну плату вищу за середню

Можете підвищити кількість відгуків - підйом рівня заробітної плати в вакансії. Це і справді залучить більше зацікавлених спеціалістів. Але за однією умовою, що ви зможете виділити фінансово таку заробітну плату для спеціаліста.

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

↑ Вгору