Підбір здобувачів в компанію - одне з основних завдань менеджерів з персоналу. Вони здійснюють відбір найвідповідніших спеціалістів із загальної кількості відгуків на вакансію. Головне, утворити такі умови, щоб відгуків здобувачів було якомога багато для відбору найбільш відповідних вашій вакансії спеціалістів.
Відверто кажучи, ім’я компанії повинно в першу чергу робити свою справу та залучати більше пошуковців. Як правило, у великих компаній, чиє ім’я розповсюджене, не виникає зовсім труднощів із кількістю відгуків на вакансії. Навпаки, частіше за всього здобувачі за назвою компанії шукають відкриті вакансії. Якщо, все ж таки, ваше ім’я недостатньо відоме, то підключайте всі можливі способи залучення.
Не обмежуйте себе при пошуку роботи тільки рекрутинговими сайтами пошуку роботи. Сьогодні і соціальні мережі дають непоганий, часто швидкий, результат по підбору спеціаліста в компанію. Великі компанії зацікавлені в тому, щоб у них працювали найкращі спеціалісти, тому буває і таке, що використовують і переманювання кращих у конкурентів. Ви можете скористуватися і рекламою в інтернеті, щоб знайти потенційних робітників для вашої вакансії.
Якщо справді хочете залучити якомога більше здобувачів, розширте свій кут пошуку - візьміть до уваги спеціалістів і без досвіду роботи. Таких, наприклад, легше навчити чомусь новому. Багато хто з них готовий викладуватись на сто відсотків задля отримання професійного досвіду. Лише визначиться для себе, чи готові ви вчити з нуля.
У вас є неймовірний шанс отримати більше відгуків на вакансію, запропонувавши корпоративні «плюшки», які готові надати новому робітнику. Це можуть додаткові зручні умови окрім стандартного соцпакета. Наприклад, безкоштовні обіди, подарунки на свята чи на дні народження, зони відпочинку чи ігор в офісі.
Можете підвищити кількість відгуків - підйом рівня заробітної плати в вакансії. Це і справді залучить більше зацікавлених спеціалістів. Але за однією умовою, що ви зможете виділити фінансово таку заробітну плату для спеціаліста.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.