Робота одноманітна, цілий день доводитися знаходитися в сидячому положенні. Велике навантаження на очі. Не завжди гладко будується робота з журналістами і редакторами: багато хто з них хворобливо реагує на спробу виправлень у вистражданому тексті, і навколо однієї коми можуть розгоратися неабиякі баталії з багаторазовим перегортуванням словників. У щоденних газетах робота в авральному режимі - практично норма. З іншого боку, коректор має можливість одним з перших прочитувати сенсаційні новини, що ще не вийшли в друк, або цікаву літературу різного роду.
Засоби масової інформації, книжкові видавництва.
Середня зарплата коректора $450-700 в місяць, і на славу як, наприклад, журналістові розраховувати не доводиться - прізвище коректора рідко указується на сторіночці з вихідними даними.
А ви знаєте, що професія коректора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Коректор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Коректор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Коректор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати коректора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.