UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Журналісти, редактори, поліграфісти
  4. Репортер

Репортер

Професія репортера неможлива без постійного ризику. Адже репортер завжди повинен бути в центрі подій, його головне завдання – дізнатися максимум інформації про подію і швидко передати цю інформацію у вигляді короткого сюжету на канал.

До речі, часто в програмах новин роблять пряме включення з місця події, де в режимі реального часу репортер розповідав про події, що відбувалися. На відміну від журналістів, репортери завжди в роз'їздах, адже їх першорядне завдання – розповісти про все першими. Тому якщо ви вибрали професію репортера, будьте готові до життя «на колесах»

Специфіка роботи репортером:

Як вже говорилося вище, професія «репортер» - це одне тривале відрядження в різні частини України, а потім і світу. Але, окрім постійних поїздкок, важливо уміти красиво і грамотно розмовляти українською і російською мовами, а також уміти втиснути в п'ятихвилинний сюжет головні факти того, що відбувається.

Говорять, що уміння швидко орієнтуватися і віщати в прямому ефірі з місця подій приходить з досвідом. Але повірте, професія репортера так і залишиться всього лише вашими мріями, якщо ви відразу не покажете майбутньому працедавцю свою зібраність, лаконічність і грамотну, чисту мову.

Робота для репортера:

Професія репортера затребувана на телебаченні, в новинних і розважальних програмах, а також на радіостанціях і в ЗМІ.

Особисті якості:

    Репортер – це зібрана, логічно мисляча людина, яка не боїться труднощів на шляху до отримання хорошого сюжету для програми. Для професії репортера критично важливо мати правильну дикцію, знати українську мову на рівні носія, бажано мати приємну зовнішність. Ну і найголовніше – успішний репортер просто зобов'язаний бути зацікавленим у всьому.

Додатково:

Робота репортером в Україні:

А ви знаєте, що професія репортера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Репортер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Репортер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Репортер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати репортера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору