Плюси професії:
Газети і журнали, книжкові видавництва, телекомпанії і радіостанції.
Щоб стати редактором переодичного видання, потрібно спочатку не один рік попрацювати журналістом. У багатьох виданнях працюють відразу декілька редакторів по рубриках - можна стати одним з них. Вища посада - головний редактор. Редактори телепрограм нерідко продовжують кар'єру як ведучий.
Фахівець, що починає, може розраховувати на $400-500. Якщо у видання вузька спеціалізація, що вимагає додаткових навиків або знання іноземних мов, стартова зарплата підвищується до $600-1000. Головні редактори ЗМІ отримують від $1000 до 3000.
А ви знаєте, що професія редактора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Редактор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Редактор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Редактор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати редактора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.