Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Журналісти, редактори, поліграфісти
  4. Письменник

Письменник

Професія письменника захоплює багатьох. Таємно кожен вважає себе здатним створити шедевр, прославитися і заробити купу грошей. Насправді, чим ми гірше за Джоан Ролінг з її Гарі Поттером?

Специфіка роботи письменником:

Ви талановиті як Пушкін? Пробитися на літературній Олімп все одно буде складно. Велику роль тут грає успіх. Уміння потрапити "в струмінь", відчути, що потрібне читачу і дати йому це, іноді всупереч усьому.

Робота для письменника:

Письменники зазвичай працюють удома.

Особисті якості:

    Щоб вдихнути в свій твір життя, автор повинен досконало володіти мовою - уміти точно, яскраво, образно викласти всі свої думки, передати відтінки сенсу, відчуттів, настрою. Одні письменники упевнені - для цього необхідний талант, інші, посміхаючись, вважають письменницьку справу технологією і говорять, що будь-яка хоч трохи грамотна людина, освоївши базові прийоми, зможе куховарити цілком читані речі.

Зарплата і перспективи професії письменника:

Автор, що починає, за першу свою книгу, в середньому може отримати приблизно $1300, максимум - $2000. Зазвичай виплачується невеликий аванс плюс 6-12 відсотків від сумарної вартості тиражу.

Робота письменником в Україні:

А ви знаєте, що професія письменника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Письменник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Письменник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Письменник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати письменника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору