Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України

Увеличение размера пособия по безработице в Украине

17.09.2018 120Автор: Александр Мавлидинов
Увеличение размера пособия по безработице в Украине

Увеличение размера пособия по безработице в Украине

17.09.2018     120Автор: 

По информации Jobs.ua, в Украине увеличился размер пособия по безработице.

Как сообщает официальный сайт Государственной службы статистики, по состоянию на текущий месяц, размер таких выплат увеличился в среднем, на 79 грн, по сравнению с январскими данными этого года.

На конец августа сумма данного пособия составляла 2 562 грн.

При этом, на август текущего года Госстатом было зарегистрировано 292 800 украинцев, временно не имеющих работы. Отмечается, что за восемь месяцев года, количество таких людей сократилось более, чем на 86 000 человек.

В то же время, за указанный период, выросло и количество предложений работы, находящихся в базе Службы занятости. С 59 800 вакансий, существующих на начало года, это количество выросло до 100 300 предложений о трудоустройстве.

Читайте також

 • Коли посада потребує зміни14 грудень, 2018

  Звичайно, якщо ваша посада не має змоги стати наступною сходинкою кар’єри, треба думати про зміну роботодавця. У інших же випадках, не треба квапитися з рішенням, роздивившись навколо, як можна проявити себе на знайомих полях знайомої компанії.

 • А що із захистом інформації у резюме?13 грудень, 2018

  Набагато складніше відстежити електронний аналог такої згоди, у якому користувач просто «поставив галочку» у необхідному полі. Тому треба бути обережними довіряючи свої данні тільки перевіреним особам та компаніям.

 • Кращі для роботи місця у наступному році12 грудень, 2018

  Рейтинг кращих роботодавців за версією спвробітників

 • Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?11 грудень, 2018

  Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

 • Таких увольняют первыми11 грудень, 2018

  Несмотря на то, что работу сегодня можно найти - потерять долгожданное место, еще проще. Подумайте над этим и исключите из своей работы все возможные аспекты, которые приводят к такому нежелательному результату

↑ Вгору