Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Ресторанний бізнес, кулінарія

Ресторанний бізнес, кулінарія: Резюме в Україні

Резюме 1-20 з 12575
Показати: 
Ctrl →
Стр. 1 з 629

Правильне резюме категорії «Ресторанний бізнес, кулінарія: офіціанти, бармени, хостес»

Так, саме так сьогодні позначають суб'єктів сфери громадського харчування, на більшості сайтів з працевлаштування.

Цим закладам персонал потрібний практично завжди. Для когось це лише тимчасовий притулок або підробіток, а для когось - справжнісінька перспектива кар'єри. Проте ця сфера від усіх своїх претендентів вимагає професіоналізму і гарантій порядної поведінки.

Правильне резюме категорії «Ресторанний бізнес, кулінарія», крім навичок роботи, повинно містити в ідеалі і рекомендації ваших попередніх роботодавців. Зростаючі вимоги до обслуговування клієнтів потребують і наявність грамотного та лояльного персоналу. Звичайно, роботодавці звертають все більше уваги на тих, хто відгукується на такі вакансії.

Ідеальне резюме: без вас не обійтися!

Неправильно думати, що до прийому на роботу в цій сфері можна поставитися більш розслаблено, ніж, скажімо, до найму банківських співробітників. Звичайно, в банках вимог більше, однак пунктуальність, чесність, неконфліктність і... тверезість є схожими параметрами, за якими вас будуть оцінювати в обох місцях.

Само собою, що, говорячи про правильне резюме даної категорії, ми апріорі маємо на увазі прагнення до роботи в солідних закладах профілю. Зібравшись довести, що ви такому місцю потрібні, спробуйте поставитися до цього з усією серйозністю.

Звичайно, починати треба з резюме. Дотримуйтесь все тих же загальноприйнятих принципів складання ділового листа, а саме:

  • пишіть резюме під певну вакансію;
  • відбийте в ньому ті ваші заслуги, які вплинуть позитивно на вибір на вашу користь;
  • не перевантажуйте резюме зайвим, пам'ятайте, ким ви збираєтеся працювати;
  • не забудьте про реальні рекомендації;
  • не приховуйте своїх амбіцій.

Щодо амбіцій, повірте, роботодавець з більшою охотою віддасть посаду офіціанта людині, яка прагне стати адміністратором, ніж тому, хто явно показує, що прийшов «пересидіти» чергову особисту кризу.

↑ Вгору