Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Львова. Реклама, маркетинг, PR

  ВНЗ Львова. Реклама, маркетинг, PR

  Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

  Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Прикарпатський інститут ім. М. Грушевського Міжрегіональної академії управління персоналом

   Адрес: м. Львів, вул. Винниченка, 30; м. Трускавець, вул. Івасюка, 21

   Факультети - менеджмент (спеціалізації - економіка та управління бізнесом; менеджмент туризму і готельного бізнесу; медичний та фармацевтичний менеджмент); - право (спеціалізації - комерційне та трудове право; митне та господарське право); - фінанси і кредит (спеціалізації - фінансовий менеджмент, банківська справа); - управління персоналом та економіка праці (спеціалізація - економіка та управління персоналом); - психологія (спеціалізація - практична психологія, медична психологія) в коледжі при...

  • Львівська національна академія ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького

   Адрес: м. Львів, вул. Пекарська, 50

   Факультети - біологотехнологічний; - ветеринарної медицини; - економіки та менеджменту; - харчових технологій.

  • Львівський національний аграрний університет

   Адрес: Львівська область, Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1

   Факультети - агротехнологій і екології; - сільськогосподарського будівництва та архітектури; - економічний; - техніки та енергетики; - землевпорядний; - заочної освіти.

  • Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола

   Адрес: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 130

   Факультети готує фахівців на основі програм бакалавра за напрямами: - екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування; - товарознавство і торговельне підприємництво; - туризм спеціаліста за спеціальностями: - екологія та охорона навколишнього середовища; - інформаційні управляючі системи та технології в туризмі; - прикладна екологія та збалансоване природокористування (за галузями); - туризмознавство (туристична діяльність) магістра за спеціальностями: -...

  • Львівський інститут менеджменту

   Адрес: м. Львів, вул. Ліська, 16

   Факультети - економіка і підприємництво; - менеджмент; - управління персоналом та економіка праці.

  • Львівська комерційна академія

   Адрес: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10

   Факультети - економіки та фінансів; - післядипломної освіти; - менеджменту; - міжнародних економічних відносин; - товарознавчо-комерційний; - юридичний; - заочної освіти.

  • Національний лісотехнічний університет України

   Адрес: м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105, к. 107 (приймальна комісія)

   Факультети - економічний; - технологічний; - лісомеханічний; - лісогосподарський; - заочний; - інститут екологічної економіки

  • Українська академія друкарства

   Адрес: м. Львів, вул. Підголоско, 19

   Факультети - видавничо–поліграфічної, інформаційної технології; - економіки і організації книжкової справи; - комп'ютерної поліграфічної інженерії; - заочний; - перепідготовки і підвищення кваліфікації.

  • Національний університет "Львівська політехніка"

   Адрес: м. Львів, вул. С. Бандери, 12

   Факультети - інститут архітектури; - інститут будівництва та інженерії довкілля; - інститут геодезії; - інститут гуманітарних і соціальних наук; - інститут економіки та менеджменту; - інститут енергетики та систем керування; - інститут механіки і транспорту; - інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій; - інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології; - інститут прикладної математики та фундаментальних наук; - інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної...

  • Львівський національний університет імені І.Я.Франка

   Адрес: м. Львів, вул. Січових стрільців, 14

   Факультети - біологічний; - географічний; - геологічний; - економічний; - електроніки; - доуніверситетської підготовки; - журналістики; - іноземних мов; - історичний; - культури і мистецтв; - міжнародних відносин; - механіко-математичний; - прикладної математики та інформатики; - фізичний; - філологічний; - філософський; - хімічний; - юридичний.

  Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

  ↑ Вгору