Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Запоріжжя. Транспорт, автосервіс

ВНЗ Запоріжжя. Транспорт, автосервіс

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Таврійський державний агротехнологічний університет

  Адрес: Запорізька область, м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, 18

  Факультети - механіко-технологічний; - енергетичний; - економічний; - обліку і фінансів; - агротехнологій та екології; - інженерії та комп’ютерних технологій.

 • Запорізький національний технічний університет

  Адрес: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64

  Факультети - гуманітарні науки; - мистецтво; - економіка та підприємництво; - менеджмент та адміністрування; - електротехніка та електромеханіка; - металургія та матеріалознавство; - інформатика та обчислювальна техніка; - авіаційна та ракетно-космічна техніка; - радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок; - інформаційна безпека; - транспорт і транспортна інфраструктура; - фізичне виховання і спорт і здоров'я людини; - культура; - соціально-політичні науки; - міжнародні відносини; -...

 • Запорізька державна інженерна академія

  Адрес: м. Запоріжжя, пр-т Леніна, 226

  Факультети - будівництва та архітектури; - економіки та підприємництва; - електроніки; - енергетика та енергетичне машинобудування; - автоматика та управління; - інформатика та обчислювальна техніка; - менеджменту та адміністрування; - машинобудування та металообробка; - металургія та матеріалознавство.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору