UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Юристи, нотаріуси, політологи
  4. Дипломат

Дипломат

Дипломат - професія унікальна. Представляти інтереси своєї країни в іноземній державі - справа непроста і відповідальна. Знаходячись за кордоном, дипломати проводять переговори із зарубіжними партнерами, відстоюють інтереси зовнішньої і внутрішньої національної політики.

Специфіка роботи дипломатом:

Плюси професії:

  • Спілкування з цікавими людьми
  • Творча самореалізація
Мінуси професії:
  • Шлях у цю професію довгий і тернистий
  • За ореолом престижністю та загадковості, що оточує професію дипломата, криється важка, іноді рутинна, іноді творча, але завжди дуже відповідальна робота.
  • Професія дипломата ніколи не була безпечною. Дипломатів викрадали і вбивали. Багато експертів вважають, що нині дипломатичні представництва та їх працівники є однією з найбільш привабливих цілей для терористів.

Робота для дипломата:

Зарубіжні посольства і представництва.

Особисті якості:

    Вважається, що дипломатами не стають, а народжуються, адже головне в цій професії - талант який або є, або його немає. Основні складові успіху в дипломатичній службі - це високий освітній, інтелектуальний і культурний потенціал, історичний досвід, а також мистецтво застосування всього цього на практиці. Таким чином, дипломат повинен бути всесторонньо розвиненою людиною, мати гнучкий розум і здатність адаптуватися до будь-якої, найнесподіванішої ситуації.

    Хороший дипломат повинен володіти цілим поряд особистих якостей: чарівливістю, відчуттям гумору, порядністю, тактом; бути людиною працелюбною, вольовою, психологічно стійкою, енергійною і відповідальною; мати хорошу пам'ять і інтуїцію. Крім того, дипломат просто зобов'язаний знати культуру і традиції іноземних держав, а також володіти іноземними мовами, адже без цього не можливо налагодити просте взаєморозуміння і спілкування.

Зарплата і перспективи професії дипломата:

Зарплата на держслужбі багатьох не влаштовує. Історично визнано, що людина, що потрапила в МЗС, повинна бути готова до певних труднощів, зокрема фінансових. Але, в перспективі, отримавши напрям за кордон і відпрацювавши від трьох до п'яти років, можна істотно поправити своє фінансове положення. Дипломати - далеко не бідні люди.

Робота дипломатом в Україні:

А ви знаєте, що професія дипломата не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Дипломат, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Дипломат не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Дипломат – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати дипломата, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору