UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Андреевский спуск откроют через 3 дня

Андреевский спуск откроют через 3 дня

31.05.2012 1342
В воскресенье, 3 июня, Андреевский спуск официально откроют после первого этапа реконструкции. По случаю этого события здесь выступят Олег Скрипка и другие звезды эстрады. «Сегодня» побывала на Андреевском и убедилась, что работы на 3 дня здесь еще предстоит немало. Правда, власти уверяют: все успеем. «Мы будем работать круглосуточно, но все закончим», — сказал нам замглавы КГГА Михаил Кучук.

Сейчас работы на спуске идут полным ходом — укладывают, где не хватало или где осыпался, камень на дороге, докладывают плитку, доделывают освещение — как подсветку на домах, так и уличное. По одной стороне спуска фонари уже давно стоят, а по другой — еще нет. Торчащие провода, экскаваторы, груды камней, песок под ногами — естественно, все это отпугивает посетителей. Весело только детворе.

«Ма, смотри какой трактор! Класс», — указывая на экскаватор, восхищается пятилетний мальчик. Рабочие говорят: нет ничего удивительного в том, что не все успели, а что-то приходится переделывать. «Все делалось в очень большой спешке. Поэтому и качество подвело кое-где, — признается один из строителей. — Такую работу, которая здесь была проведена за месяц, по-хорошему нужно было делать минимум полгода. Только если посчитать проезжую часть и тротуары — нужно было положить 24 тыс. кв. м камня и 7 тыс. кв. м плитки». Правда, сейчас все строители в один голос уверяют, что до 3 июня точно справятся. Кстати, на зарплату никто не пожаловался, говорят, что платят исправно: в среднем — около 200 грн в день.


Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору