UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Андреевский спуск откроют через 3 дня

Андреевский спуск откроют через 3 дня

31.05.2012 1355
В воскресенье, 3 июня, Андреевский спуск официально откроют после первого этапа реконструкции. По случаю этого события здесь выступят Олег Скрипка и другие звезды эстрады. «Сегодня» побывала на Андреевском и убедилась, что работы на 3 дня здесь еще предстоит немало. Правда, власти уверяют: все успеем. «Мы будем работать круглосуточно, но все закончим», — сказал нам замглавы КГГА Михаил Кучук.

Сейчас работы на спуске идут полным ходом — укладывают, где не хватало или где осыпался, камень на дороге, докладывают плитку, доделывают освещение — как подсветку на домах, так и уличное. По одной стороне спуска фонари уже давно стоят, а по другой — еще нет. Торчащие провода, экскаваторы, груды камней, песок под ногами — естественно, все это отпугивает посетителей. Весело только детворе.

«Ма, смотри какой трактор! Класс», — указывая на экскаватор, восхищается пятилетний мальчик. Рабочие говорят: нет ничего удивительного в том, что не все успели, а что-то приходится переделывать. «Все делалось в очень большой спешке. Поэтому и качество подвело кое-где, — признается один из строителей. — Такую работу, которая здесь была проведена за месяц, по-хорошему нужно было делать минимум полгода. Только если посчитать проезжую часть и тротуары — нужно было положить 24 тыс. кв. м камня и 7 тыс. кв. м плитки». Правда, сейчас все строители в один голос уверяют, что до 3 июня точно справятся. Кстати, на зарплату никто не пожаловался, говорят, что платят исправно: в среднем — около 200 грн в день.


Читайте також

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.


↑ Вгору