Безпритульні тварини потребують нашої турботи та шукають люблячі родини. А допомогти в цьому можуть навіть діти!
Запрошуємо дітлахів 7-17 років долучитися до благодійного онлайн ІТ-марафону «Допоможемо тваринам разом» від онлайн ІТ-академії для дітей GoITeens
Старт: 25 вересня
На учасників марафону чекають корисні лекції, розваги, приємні сюрпризи від партнерів та розіграш подарунків.
Партнерами марафону стали такі компанії, як Kormotech, Socar, Lun.ua, АССА, MyPlay, Контора Рі, COLLAR Company, Say Meow, Zakaz.ua, Київстар, Харків ІТ-кластер.
Більше деталей про подію в Instagram @go_iteens або в Telegram @devofteens.
Коротко про GoITeens та формат марафонів
GoITeens – онлайн ІТ-академія для дітей та підлітків 7-17 років. Наша місія — надати якісну освіту дітям та допомогти створити власну історію успіху.
З початком повномасштабної війни ми започаткували проведення безоплатних ІТ-марафонів, аби підтримати українських дітлахів. Під час цих івентів ми навчаємо дітей створювати дизайни, розробляти власні вебсайти та працювати з навчальними середовищами Roblox Studio та Minecraft Education.
Також наші марафони мають благодійний підтекст. Зокрема, липневий марафон «Таврійська долина» дав змогу дітям військових, ВПО та позбавленим батьківської турботи спробувати себе в ІТ завдяки фондам «Діти Героїв» та «Благомай», з якими ми вже співпрацюємо.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.