UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини
 5. Борьба за детенизацию украинских зарплат усиливается

Борьба за детенизацию украинских зарплат усиливается

15.11.2018 347Автор: Олександр Мавлідінов
Борьба за детенизацию украинских зарплат усиливается

Борьба за детенизацию украинских зарплат усиливается

15.11.2018     347Автор: 

По информации, полученной Jobs.ua, в Кабмине одобрили законопроект, предложенный министерством социальной политики Украины, содержание которого – усиление борьбы, направленной на детенизацию заработных плат.

По мнению министров, озвученном паном Андреем Ревой (министр соцполитики), усовершенствование «законодательства по начислению единого социального взноса» позволит добавить до 10 миллиардов гривен в Пенсионный фонд страны.

Среди предложений по усовершенствованию, увеличение максимальной базы начисления величины ЕСВ с 15 до 25 МЗП (минимальные зарплаты), что в денежном эквиваленте означает сумму в 104 300 грн.

По мнению министра социальной политике, эти изменения помогут и решить вопросы с увеличением фактических заработных плат украинцев, у 4 000 000-ов из которых, она «не превышает 4 тысяч гривен».

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору