Вот основные причины, которые не стоит называть вслух:
1. Не отзывайтесь плохо о руководстве и коллегах с предыдущей работы, даже если вам кажется, что вы совершенно правы. Независимо от того, чем вас не устраивала прошлая работа, удержитесь от резких высказываний. Руководитель на новом месте может подумать, что вы вздорный и конфликтный человек, а такого сотрудника хотят видеть далеко не везде.
2. Не акцентируйте внимание на негативных сторонах вашей предыдущей работы. Вместо этого сосредоточьтесь на там, что вы будете делать на новом месте, какие инновации и положительные изменения хотите внести в работу вашего подразделения. Люди, которые негативно настроены, вызывают недоверие.
В целом, старайтесь быть корректными и доброжелательными, остерегайтесь грубых и однобоких высказываний, бескомпромиссных суждений. При приеме на работу, как никогда, важно проявить гибкость.
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.