Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Співбесіда без проблем

  Публікації "Співбесіда без проблем"

  Сторінка 1 з 54

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як пройти співбесіду без досвіду роботи

   24 лютого 208

   Якщо у вас немає досвіду роботи, пройти успішно співбесіду – це складне завдання. Вам доведеться продемонструвати роботодавцю свою готовність викладатися на сто відсотків, адже відсутність досвіду роботи доведеться чимось перекривати.

  • Як підготуватися до онлайн-співбесіди

   22 лютого 202

   Підготовкою до онлайн-співбесіди не варто нехтувати, якщо хочете справити про себе найкраще враження для майбутнього роботодавця.

  • Як з самого початку зрозуміти корпоративну культуру компанії

   30 січня 153

   Jobs.ua радить задати наступні п’ять питань рекрутеру в обов’язковому порядку.

  • Як успішно пройти стрес-інтерв’ю

   25 січня 281

   Пропонуємо в цій статті розібратися з усіма моментами, які стосуються стрес-інтерв’ю, щоб успішно його пройти і не стресувати при цьому. «Попереджений – значить озброєний», як говорить нам старовинне англійське прислів’я.

  • Теми, які не варто піднімати на співбесіді

   6 січня 315

   На співбесіді важливо не тільки те, що ви говорите, а й те, про що не говорите. І йдеться не про замовчування важливої інформації, а про теми, які не варто піднімати на співбесіді. Навіть якщо рекрутер навмисне про це заговорить. Отже, давайте з’ясуємо, про що не варто говорити на співбесіді, щоб не зіпсувати враження про себе.

  • Що робити, якщо ви потрапили на дивну співбесіду

   27 грудня 2021 388

   Рекрутери та роботодавці теж люди, і теж бувають різними. Одні напрочуд ввічливі, милі і тактовні, і під час співбесіди дотримуються усіх можливих правил поведінки, інші заради інтересу можуть спробувати загнати в кут дивними питаннями. Або взагалі шокувати кандидата неадекватною поведінкою. Давайте спробуємо розібратися, що робити у ситуації, якщо ви потрапили на дивну співбесіду.

  • Помилки на співбесіді та як їх уникнути

   13 листопада 2021 287

   Співбесіда на омріяну вакансію – хвилююча річ. Від того, як ви себе проявите, спілкуючись з ейчаром, залежить багато. Усвідомлюючи це, можна легко перехвилюватися, а то й узагалі – запанікувати. Отже, давайте з’ясуємо, які помилки можуть бути на співбесіді і як їх уникнути.

  • Як виділитися серед інших кандидатів на вакансію

   28 серпня 2021 303

   Виділитися серед інших кандидатів на вакансію - непоганий спосіб вплинути на те, щоб роботодавець тебе запам’ятав та отримати від нього очікуване запрошення на роботу.

  • Як подолати хвилювання під час співбесіди

   27 липня 2021 576

   За відгуками здобувачів саме надмірне хвилювання, якщо його вчасно не подолати, призводить до невпевненості, плутанини, помилок на співбесіді. Така незначна проблема й справді може стати причиною відмови роботодавця. Jobs.ua разом із справжнім експертом сфери рекрутингу, Юлією Сахно, вирішили розкрити цю тему більш детально і поділитись практичними порадами, як подолати хвилювання під час ділової зустрічі.

  • Про що потрібно запитати роботодавця

   17 липня 2021 654

   З Jobs.ua розбираємось, які важливі питання необхідно обов’язково запитати роботодавця.


  Ctrl →
  1 з 54

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору