UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

11.02.2008 183
Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

11.02.2008     183
Очень часто конфликтующие стороны не останавливаются на самом конфликте, а пытаются привлечь на свою сторону как можно больше участников. О том, как поступить, если вас пытаются втянуть в чужой конфликт, рассказывает психолог Евгения Синькина: Конфликт – это не только неприятное и пугающее испытание, но и это шанс увидеть то, что вы до сих пор не замечали. Поэтому конфликты стоит рассматривать как шанс к развитию. Однако, данное замечание актуально только для тех конфликтов, в которых вы выступаете одной из сторон. А вот вмешиваться в чужой конфликт категорически не рекомендуется. Самым разумным решением будет соблюдение нейтралитета. Большинство людей, не являясь участниками конфликта, испытывает два желания: найти виноватого и указать ему на его ошибки и, посмотрев со стороны, найти наиболее приемлемое решение, чтобы начать раздавать советы. Однако, если вы поступите таким образом, то рискуете не только потерять доверие сторон, но и оказаться виноватым. Да, защищая одну из сторон, вы приобретете ее расположение, но неминуемо потеряете расположение второй. Если же вы начнете советовать что-то, конфликтующие стороны, возможно, даже последуют вашим рекомендациям, но случись что не так – обвинят в этом вас: это ведь вы посоветовали. То есть важнейший принцип чужого конфликта – нейтральность позиции, ее соблюдение. Слушайте участников, сочувствуйте, но не пытайтесь помочь – только конфликтующие стороны могут максимально эффективно разрешить конфликт. Человеку со стороны это не под силу, хотя бы, потому что он не знает всех аспектов, нюансов и тонкостей данного конфликта. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Як скласти привабливе для роботодавців резюме?24 лютий, 2025

    Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.


Часто шукають

↑ Вгору