UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

11.02.2008 171
Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

Чью сторону принять или несколько слов о важности нейтралитета

11.02.2008     171
Очень часто конфликтующие стороны не останавливаются на самом конфликте, а пытаются привлечь на свою сторону как можно больше участников. О том, как поступить, если вас пытаются втянуть в чужой конфликт, рассказывает психолог Евгения Синькина: Конфликт – это не только неприятное и пугающее испытание, но и это шанс увидеть то, что вы до сих пор не замечали. Поэтому конфликты стоит рассматривать как шанс к развитию. Однако, данное замечание актуально только для тех конфликтов, в которых вы выступаете одной из сторон. А вот вмешиваться в чужой конфликт категорически не рекомендуется. Самым разумным решением будет соблюдение нейтралитета. Большинство людей, не являясь участниками конфликта, испытывает два желания: найти виноватого и указать ему на его ошибки и, посмотрев со стороны, найти наиболее приемлемое решение, чтобы начать раздавать советы. Однако, если вы поступите таким образом, то рискуете не только потерять доверие сторон, но и оказаться виноватым. Да, защищая одну из сторон, вы приобретете ее расположение, но неминуемо потеряете расположение второй. Если же вы начнете советовать что-то, конфликтующие стороны, возможно, даже последуют вашим рекомендациям, но случись что не так – обвинят в этом вас: это ведь вы посоветовали. То есть важнейший принцип чужого конфликта – нейтральность позиции, ее соблюдение. Слушайте участников, сочувствуйте, но не пытайтесь помочь – только конфликтующие стороны могут максимально эффективно разрешить конфликт. Человеку со стороны это не под силу, хотя бы, потому что он не знает всех аспектов, нюансов и тонкостей данного конфликта. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору