В мэрии рассказали о новых подробностях празднования 20-летия независимости Украины.
Главную улицу страны Крещатик разделят на десятки зон. «Развлечения будут для всей семьи. Будут зоны экстрима, площадки по мини-футболу, скейт-парк, на одном из участков пройдет презентация Евро-2012. Также будет караоке, уличный театр, интерактивные игры, можно будет купить работы народных умельцев. А еще мы впервые установим полотно длиной 70 метров. На нем приглашенные команды будут рисовать все, что связано с независимостью Украины», — рассказал глава КГГА Александр Попов.
Напомним, с 17.00 на большой сцене на Майдане пройдет концерт-парад духовых оркестров, затем начнется гала-концерт с участием Софии Ротару, Потапа и Насти, Джамалы, Русланы, Тины Кароль и других артистов. Завершится все в 23.00 грандиозным фейерверком. По словам Попова, бюджет праздника — 5—6 млн грн. Но лишь 1,5 млн дал город, остальное — спонсоры. Также ко Дню независимости в столице откроют после реконструкции бульвар Леси Украинки, эстакаду на Столичном шоссе, развязку возле моста Метро, последний съезд с моста Кирпы в сторону Конча-Заспы и часть обновленного проспекта Бажана.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?