К такому выводу пришли эксперты Университета Карлстада /Швеция/. Вынужденный отдых от работы связан с ухудшением взаимоотношений с работодателем, коллегами, друзьями и близкими и способствует развитию расстройств психики, говорят психологи. По их мнению, долгосрочное отсутствие на работе постепенно эмоционально опустошает человека. Для многих работа является важной частью социальной жизни и её потеря может отрицательно сказаться на психическом благополучии.
Продолжительные пробелы в рабочей занятости из-за вынужденного отпуска, особенно когда до этого человек постоянно был занят на работе, способствуют хроническому стрессу. Заключения терапевтов основаны на анализе последствий существенных изменений на шведском рынке труда в 1990-х годах. Долгосрочный отпуск затрагивает психо-социальную рабочую среду и усложняет процесс возвращения сотрудника на работу.
Исследователи подчеркивают, что результаты обзора касаются и безработных, а значит особенно актуальны в настоящие дни, когда многие люди вынуждены уходить в отпуск из-за экономических сложностей. Таким образом проблемы рынка труда превращаются в проблемы общественного здравоохранения.
www.Rokfeller.ru
Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.