Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Ваше здоров'я

  Публікації "Ваше здоров'я"

  Сторінка 1 з 40

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Десять корисних порад, як налаштуватись на робочий лад під час війни

   14 травня 111

   Jobs.ua зібрав десять корисних порад, що допоможуть зібратися та налаштуватися на робочий лад під час воєнних дій або у стресових ситуаціях.

  • Психологічна резільєнтність - основний навичок під час війни

   29 квітня 209

   Сайт пошуку роботи Jobs.ua ділиться досвідом, як розвивати психологічну резільєнтність, щоб швидко адаптуватись до змін в цей непростий час.

  • Письменницькі вправи як чудовий засіб для збереження психічного здоров’я

   22 квітня 100

   Щоб не втрачати навички продуктивної праці навіть попри війну в країні, потрібно дбати, зокрема, про своє ментальне здоров’я. Враховуючи цю важливу обставину, портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас добірку письменницьких вправ, які стануть чудовим засобом для збереження психічного здоров’я в умовах війни.

  • Як позбутися почуття провини під час війни

   14 квітня 207

   Деякі українці, що живуть не в зоні активних бойових дій можуть відчувати провину, що з ними все нормально, хоча деяким їх співвітчизникам доводиться жити майже під кулями. Таке почуття виникає найчастіше під час війни або несприятливих екстремальних подій. Jobs.ua зібрали для вас поради, як поратись з синдромом, якщо помітили в собі відчуття провини та само докори.

  • Ознаки того, що ви забагато працюєте

   9 квітня 108

   Які ж наявні ознаки того, що перепрацьомуєте? Давайте розбиратися в питання разом з Jobs.ua.

  • Як вірити в краще та зберегти сили під час війни

   16 березня 180

   Тривалі обстріли, облога міст, перебування у сховищах і жахливі новини, які супроводжують нас з ранку до ночі – як у таких нелюдських умовах не втрачати зв’язок із реальністю? Давайте довідаємося разом із порталом працевлаштування Jobs.ua.

  • Поради, як заспокоїти себе під час війни

   11 березня 212

   Сильний стрес від усвідомлення нової реальності, тривога за рідних і за майбутнє супроводжує українців з першого дня війни. Розглянемо разом із Jobs.ua декілька практичних порад, щоб заспокоювати себе під час війни, особливо в ті моменти, коли психіку «накриває» дуже сильно.

  • Тренерам на замітку: музика, яка мотивує тренуватися

   17 січня 166

   Зима перетнула свій екватор, і роботи в тренерів фітнес-залів побільшає. І якщо у вас назріло питання, якою б музикою урізноманітнити персональні тренування – скористайтеся добіркою сучасного енергійного репу від Jobs.ua, щоб силові і кардіо-тренування минали значно бадьоріше і веселіше.

  • Як змінитися за 100 днів: ускладнена програма тренувань

   16 грудня 2021 282

   Що ж, друзі, три місяці з моменту публікації вересневого міні-циклу статей «Як змінитися за 100 днів» минули. І до вашої уваги – ускладнена програма тренувань, якщо ви вже дійшли до того рівня, що сто повторів на перекладині чи у віджиманнях виконуєте завиграшки. Приготуйтеся, тепер буде трохи важче.

  • Ментальне здоров’я працівників: чому так важливо приділяти цьому увагу?

   3 грудня 2021 337

   Портал Jobs.ua пропонує поміркувати над таким важливим питанням, чому компаніям потрібно приділяти посилену увагу ментальному здоров’ю своїх працівників.


  Ctrl →
  1 з 40

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору