UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Світова практика
 5. Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати

Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати

6.06.2019 368Автор: Олександр Мавлідінов
Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати

Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати

6.06.2019     368Автор: 

Дані, які здобули під час досліджень фахівці Агенції США по міжнародному розвитку (USAID), демонструють низький рівень «фінансової культури» українців.

Опитав майже 3 000 українських громадян у віці від 18 до 79 років, дослідники визначили середній бал їх фінансової грамотності у межах 11,6. Jobs.ua дізнався, що середні показники ще тридцяти країн, які потрапили у дослідження, знаходяться не нижче ніж на 13,2 балах.

Розуміння, що таке інфляція, середньостатистичне поняття «відсотків» й принципів їх нарахування та наявність певних заощаджень – з цими питаннями дослідження, найгірше впоралися українці у віці від 18 до 24 років.

Окрім низьких показників, більшість респондентів довела той факт, що українці не знають як та не займаються плануванням свого бюджету. До речі, лідирують у рейтингах опитування французи. Саме вони продемонстрували найбільш блискучу фінансову грамотність.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору