В Германии собрались упростить трудоустройство трудовых мигрантов. В частности, трудовых мигрантов из Украины.
Как узналJobs.ua официальный Берлин, следуя примеру Польши готовится переписать некоторые правила приема на работу граждан из стран, не входящих в Европейский союз.
Теперь, согласно новым постановлениям, граждане из стран, которые не являются членами ЕС, смогут беспрепятственно получать рабочие визы сроком на полгода и приезжать в Германию для выбора работодателя.
Далее, в сопровождении выбранного работодателя, такие трудовые мигранты должны будут пройти регистрацию на немецкой бирже труда и могут приступать к работе. Когда окончится срок действия визы, страну придется покинуть, однако, по истечении полугода, можно будет въезжать снова, используя такую же схему.
Учитывая более высокий уровень немецких зарплат, такое решение может повлиять на количество трудовых мигрантов на рынках труда соседних стран, в частности, той же Польши, довольно популярной среди украинских заробитчан.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.