В Германии собрались упростить трудоустройство трудовых мигрантов. В частности, трудовых мигрантов из Украины.
Как узналJobs.ua официальный Берлин, следуя примеру Польши готовится переписать некоторые правила приема на работу граждан из стран, не входящих в Европейский союз.
Теперь, согласно новым постановлениям, граждане из стран, которые не являются членами ЕС, смогут беспрепятственно получать рабочие визы сроком на полгода и приезжать в Германию для выбора работодателя.
Далее, в сопровождении выбранного работодателя, такие трудовые мигранты должны будут пройти регистрацию на немецкой бирже труда и могут приступать к работе. Когда окончится срок действия визы, страну придется покинуть, однако, по истечении полугода, можно будет въезжать снова, используя такую же схему.
Учитывая более высокий уровень немецких зарплат, такое решение может повлиять на количество трудовых мигрантов на рынках труда соседних стран, в частности, той же Польши, довольно популярной среди украинских заробитчан.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?