Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Публікації про роботу
   3. Свята
   4. День археолога

   День археолога

   День археолога

   День археолога

        669Автор: 

   «Історія минулих часів» - так відомий Платон давним-давно назвав напрямок в науці, професійне свято якого світ відзначає щорічно 15 серпня.

   Сьогодні - День археолога.

   Варто сказати, що «археологія» в перекладі якраз і звучить як «історія минулих часів». Ця наука на основі залишків письмових документів і «побутового матеріалу», який знаходять в місцях розкопок, встановлює ланцюг історичних подій минулих років і століть.

   Вражає і те, що, по суті, тільки археологія і є тим самим інформаційним джерелом «першої інстанції», від даних якого стартує трактування тих чи інших історичних подій. І відповідальність, що лежить на представниках цієї професії, просто колосальна. При цьому будь-яких стародавніх і більш-менш зрозумілих текстових документів знаходять зовсім мало, в основному працюють зі знайденим «побутовим матеріалом». А це ще та робота: адже перш ніж зрозуміти, як ті чи інші артефакти брали участь або впливали на минулі події, вченим нерідко доводиться спершу ламати голову, з'ясовуючи їх призначення.

   2008 року в нашій країні було підписано президентський указ, який надає даному дню статус професійного свята.

   Варто зауважити, що, незважаючи на бурхливе XXI століття, в цей день усіх новачків в професії прийнято присвячувати в археологи виключно на основі таємних прадавніх обрядів й інших містерій, не одне століття існуючих в цьому унікальному професійному середовищі.

   Ближайшие праздники

   Часто шукають

   ↑ Вгору