Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Публікації про роботу
   3. Свята
   4. День фармацевтичного працівника

   День фармацевтичного працівника

   День фармацевтичного працівника

   День фармацевтичного працівника

        670Автор: 

   З 1999 року, згідно з Указом президента, кожну третю вересневу суботу своє професійне свято відзначають працівники фармакологічної промисловості, провізори і фармацевти.

   Оскільки сучасна екологія і темп життя людства, якщо говорити прямо, не сприяють поліпшенню загальних показників здоров'я людей, нам всім так чи інакше періодично доводиться вдаватися до різних лікарських препаратів.

   У цей день ми вшановуємо тих, хто безпосередньо пов'язаний з їх виробництвом і грамотною реалізацією населенню. Адже тільки провізор може швидко і точно визначити, що порадити людині,яка звернулася в аптеку, і навіть без проблем розібрати «фірмовий» лікарський почерк, визначити прописані хворому ліки.

   В фармакологічній промисловості України сьогодні працюють понад 350 000 осіб, вони виготовляють якісні лікарські препарати, багато з яких визнані й популярні далеко за межами країни. Недарма в цій галузі партнерами нашої країни є 25 держав, а вітчизняний асортимент ліків постійно вдосконалюється і поповнюється новими необхідними препаратами.

   Ближайшие праздники

   Часто шукають

   ↑ Вгору