UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. Хронический недосып вреден как алкоголь

Хронический недосып вреден как алкоголь

24.02.2010 583

Команда исследователей под его руководством выяснила, что после однократного недосыпа достаточно 10-часового ночного сна, чтобы полностью восстановиться.

А те, кто недосыпает постоянно, после длительного сна кажутся вполне бодрыми, но их производительность падает с каждым часом.

Ученые полагают, что влияние длительных периодов работы без сна можно сравнить с воздействием алкоголя.

19-часовой рабочий день оказывает такой же эффект, как концентрация алкоголя в крови уровня 0,5 промилле. А, если не спать сутки, то организм ведет себя так, как будто в крови у него уже 1 промилле алкоголя. Для сравнения – максимальный разрешенный в России для вождения автомобиля уровень алкоголя в крови составляет 0,3 промилле.

Как сообщают исследователи, людям, вынужденным постоянно недосыпать, надо всерьез обеспокоиться состоянием своего здоровья. Даже несмотря на то, что они пытаются компенсировать недосып в выходные и праздничные дни, эффективность их работы гораздо ниже, чем у тех, кто не вводит бессонные ночи в постоянную практику.

Кроме снижения производительности, бессонные ночи могут принести снижение иммунитета, появление избыточного веса и другие осложнения.

Поэтому авторы исследования, результаты которого опубликованы в журнале Science Translational Medicine, советуют не забывать о том, что в сутки надо полноценно спать не менее шести часов без перерыва.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору