Первые шаги, в борьбе за украинское общество, а точнее, за его быт и доходы, осуществило Министерство социальной политики страны. Так, на фоне появившейся инфляции, была произведена индексация заработных плат и пенсий населения.
Теперь, с мая этого года, пенсионный минимум увеличится на 28 гривен 47 копеек, а минимум заработной платы – на 36,54 грн. Об этом, седьмого мая известила Людмила Денисова, министр социальной политики Украины.
Именно эти суммы, получились в результате индексации пенсий и зарплат на инфляционный показатель, на начало мая равнявшийся 3%. Министр заметила, что последний раз, размер пенсий рассматривался еще в декабре прошлого года. Уже, в текущем месяце, индексация произведена на сумму 89 млн грн, для 3 миллионов украинских пенсионеров.
Что касается зарплат, министр пояснила, что для «бюджетников», попадающих в интервал 1-5 тарифного разряда, для которых в 2013 году индексация производилась, нынешний процент составит показатель 3%. Для тех, чья заработная плата не пересматривалась в прошлом году, майская индексация будет 3,3%, в сумме 40 гривен 19 копеек увеличения существующих тарифов.
Возможно, на бытовом уровне, цифры обывателя впечатлят, скажем прямо, не очень,
однако, хорошо уже то, что за подобными процессами осуществляется контроль, что
само по себе не может не радовать.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.