UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Из-за глобального потепления Киев атаковали молнии

Из-за глобального потепления Киев атаковали молнии

28.07.2011 701

Во время вчерашней ночной грозы молния угодила прямо в телевизионную вышку. Об этом нам рассказали жители Сырца, которые заметили это явление. Хотя работники телебашни утверждают, что для них это абсолютно обычное явление.

«Ничего страшного. Это абсолютно будничное явление, мы его даже особо не фиксируем. У вышки же есть контур заземления, поэтому весь заряд уходит в землю. Никакое оборудование на башне не пострадало», — сказал нам главный инженер киевской телевизионной башни Николай Приходько.

Как говорят специалисты, многие высокие сооружения в столице служат естественным громоотводом. Например, Родина-мать. А в целом ударам молний подвержен, прежде всего, правый берег, из-за того что стоит на холмах.

Самыми молниеопасными зонами являются проспект Победы, из-за своей широты, и Троещина, из-за обилия бетона, который быстро нагревается и создает восходящие потоки воздуха. Также молний стоит остерегаться на Контрактовой площади, Русановке, Набережно-Крещатицкой, Оболонских Липках.

Синоптики говорят, что в последнее время в Киеве участились грозовые явления. И это не случайно. «Это связано с глобальным потеплением. Температура воздуха поднимается, увеличивается влажность, а это создает неустойчивость атмосферы и мощные облака», — поясняет специалист из Института метеорологии НАН Украины Вера Балабух.

В Гидрометеоцентре тоже говорят, что в Киеве гроз стало больше. «В этом месяце очень часто перемещаются атмосферные фронты — то жара, то прохлада. Естественно, возникают грозы. В пятницу-субботу вновь ожидаем снижения температуры в столице, значит снова будет греметь», — говорит замначальника Анатолий Прокопенко.

Читайте також

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.


Часто шукають

↑ Вгору