UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Избегайте длительного пребывания на морозном воздухе

Избегайте длительного пребывания на морозном воздухе

18.12.2009 526

Крайне неблагоприятной погода будет для людей, страдающих бронхиальной астмой и хроническими воспалительными бронхо-легочными патологиями. В эти дни повышен риск обострения заболеваний неврологического и ревматоидного характера.

На севере страны сочетание повышенного атмосферного давления, морозной и ветреной погоды особенно неблагоприятно будет влиять на людей, страдающих гипертонической и желчно-мочекаменной болезнью, спастическим колитом, бронхиальной астмой, хроническим бронхитом. У таких больных высока вероятность появления и усиления болей спастического характера. Сильный ветер с метелями может способствовать обострению психических заболеваний.

В эти дни в условиях морозной ветреной погоды и повышенного атмосферного давления у метеочувствительных людей могут быть перепады эмоциональной активности и приступы головной боли, повышение возбудимости и раздражительности, снижение внимания, забывчивость и сонливость. В регионах, где сохранится пасмурная погода, повышена вероятность развития сезонной депрессии.

В эти дни следует избегать длительного пребывания на морозном воздухе, приводящего к переохлаждению организма. В связи с гололедицей в ближайшие дни рекомендуется быть особенно внимательными на дорогах, как водителям, так и пешеходам.

С 18 по 20 декабря геомагнитная обстановка будет в целом спокойной и не будет существенно влиять на самочувствие организма человека.

Читайте також

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 лютий, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 січень, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.


↑ Вгору