Концепция социально-экономического развития России до 2020 года предполагает рост средней зарплаты с $526 до $2700 и увеличение средней продолжительности жизни до 75 лет. Об этом пишет издание "Ведомости" в номере, который выйдет в понедельник, 17 марта, передает РИА "Новости".
"Ведомостям" удалось ознакомиться с новой версией концепции (от 12 марта), над которой Минэкономразвития работает почти год. В мае документ снова должен быть в правительстве. "К 2020 году жизнь в России будет соответствовать ее статусу - великой державы. Страна станет одновременно и социально ориентированной, и инновационной, и энергетической", - пишет издание.
"С восьмого места в мире по объему подушевого ВВП по паритету покупательской способности ($13 700) Россия к 2020 году перейдет на пятое ($30 000). Средняя зарплата вырастет с $526 до $2700, продолжительность жизни достигнет 75 лет", - говорится в статье.
Преобразования пройдут в три этапа. "2008 - 2012 годы - подготовка к прорыву, 2013 - 2017 годы - сам прорыв, с 2018 года начнется закрепление и расширение достигнутого", - отмечается в сообщении.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».