Концепция социально-экономического развития России до 2020 года предполагает рост средней зарплаты с $526 до $2700 и увеличение средней продолжительности жизни до 75 лет. Об этом пишет издание "Ведомости" в номере, который выйдет в понедельник, 17 марта, передает РИА "Новости".
"Ведомостям" удалось ознакомиться с новой версией концепции (от 12 марта), над которой Минэкономразвития работает почти год. В мае документ снова должен быть в правительстве. "К 2020 году жизнь в России будет соответствовать ее статусу - великой державы. Страна станет одновременно и социально ориентированной, и инновационной, и энергетической", - пишет издание.
"С восьмого места в мире по объему подушевого ВВП по паритету покупательской способности ($13 700) Россия к 2020 году перейдет на пятое ($30 000). Средняя зарплата вырастет с $526 до $2700, продолжительность жизни достигнет 75 лет", - говорится в статье.
Преобразования пройдут в три этапа. "2008 - 2012 годы - подготовка к прорыву, 2013 - 2017 годы - сам прорыв, с 2018 года начнется закрепление и расширение достигнутого", - отмечается в сообщении.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.