UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Кабмин выделил более 17 млн гривен на празднование 1000-летия Софии Киевской

Кабмин выделил более 17 млн гривен на празднование 1000-летия Софии Киевской

2.08.2011 449

Согласно распоряжения Кабмина №712, Деньги выделены за счет передачи бюджетных назначений, предусмотренных Министерству финансов по программе Государственные капитальные расходы, распределяемые Кабмином.

Минкультуры поручено согласовать передачу бюджетных назначений с комитетом Верховной Рады по вопросам бюджета, а Минфину - открыть в случае необходимости новую бюджетную программу и внести соответствующие изменения в роспись государственного бюджета.

Напомним, в сентябре 2010 года Кабмин создал организационный комитет по подготовке и празднованию 1000-летия со дня основания Софийского собора в Киеве.

Позже в феврале правительство уже выделило 17 млн. грн на празднование и реконструкцию Андреевской церкови, но в марте вышло еще одно постановление, которым первый документ анулировался, а деньги фактически перебрасывались на реконструкцию Киево-Печерской Лавры.

Как сообщалось, 12 июня Янукович подписал указ №682/2010 О праздновании 1000-летия основания Софийского собора в 2011 году.

В то же время, старший научный сотрудник Института истории Украины Алесей Толочко наставает на том, что собор был построен между 1017–1037 годами князем Ярославом Мудрым.

***

В феврале 2010 года Национальный заповедник София Киевская заявил об основании Софийского собора князем Владимиром Великим, а не князем Ярославом Мудрым.

В частности, ученые заповедника предполагают, что собор был заложен и почти закончен князем Владимиром в 1011-1015 годах, а завершен его сыном Ярославом в 1018 году.

В советской и постсоветской историографии превалировала гипотеза об основании собора князем Ярославом в 1037 году.

Читайте також

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.


Часто шукають

↑ Вгору