Согласно итогам исследований, проведенных в Украине одной из крупнейших компаний, занимающихся проблемами развития экономики, отечественный топ-менеджмент современности беспокоит наличие «препятствий» на пути успешного развития украинских компаний.
Так, Jobs.ua узнал, что по мнению ведущих управленцев, «крупнейшими вызовами» для украинского бизнеса станут такие, как угроза кадрового дефицита (50,9%), внедрение новых технологий (46,3%), регуляторные риски (46%) и нарушение цепей поставок (43,5% ).
Свыше 78% представителей руководящих должностей среди украинских компаний считают необходимым успеть в течении не более чем 3-х лет, усовершенствовать такие процессы, как внедрения инноваций при увеличении эффективности работы компании.
Кроме того, более 54% респондентов выразили ожидания роста уровня общей экономики страны, не менее, чем на 3%, в период следующих 5 лет. Около 19% бизнес-лидеров верят, что такое «повышение» покажет уровень до 15%, при этом 17,1% - сообщили, что «не видят условий для изменения текущих экономических показателей» к лучшему.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?