UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Каким бывает семейный бюджет

Каким бывает семейный бюджет

19.11.2007 289
Каким бывает семейный бюджет

Каким бывает семейный бюджет

19.11.2007     289
Слово «бюджет» имеет французские корни и означает роспись доходов и расходов государством, предприятием или отдельным лицом на определенный срок. Пожалуй, не стоит давать определение понятию «семейный бюджет». Любой взрослый человек, так или иначе, сталкивается с необходимостью ведения расходной статьи домашних финансов. Семейный бюджет в денежном выражении складывается из доходов: стипендий, заработных плат или пенсий. Случается, что на одном из жизненных этапов в семейную кассу поступают деньги от желающих оказать материальную помощь, чаще в этой роли выступают родители молодоженов. Распределение расходов семейного бюджета может происходить по различным методикам, в зависимости от того, как используются общие доходы супругов. Довольно часто встречающийся вариант – совместный семейный бюджет, когда все средства складываются и расходуются по принципу, принятому в каждой конкретной семье. Один из наиболее распространенных видов семейного бюджета – долевой, или совместно-раздельный. В этом случае супруги определяют путем договора сумму, необходимую на семейные нужды, оставляя за собой право, распоряжаться самостоятельно оставшимися средствами. Не так часто встречается раздельный семейный бюджет. Таким образом ведут денежные семейные дела люди, которые по каким-либо причинам заранее договорились об этом, либо семейные пары, у которых довольно высокий уровень доходов. Разделение может носить условный характер: у каждого из супругов свой счет в банке, но покупки делаются совместные, оплачиваются общие расходы. Иногда разделение бюджета бывает тотальным, все статьи расходов супруги ведут отдельно. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору