UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Каким бывает семейный бюджет

Каким бывает семейный бюджет

19.11.2007 285
Каким бывает семейный бюджет

Каким бывает семейный бюджет

19.11.2007     285
Слово «бюджет» имеет французские корни и означает роспись доходов и расходов государством, предприятием или отдельным лицом на определенный срок. Пожалуй, не стоит давать определение понятию «семейный бюджет». Любой взрослый человек, так или иначе, сталкивается с необходимостью ведения расходной статьи домашних финансов. Семейный бюджет в денежном выражении складывается из доходов: стипендий, заработных плат или пенсий. Случается, что на одном из жизненных этапов в семейную кассу поступают деньги от желающих оказать материальную помощь, чаще в этой роли выступают родители молодоженов. Распределение расходов семейного бюджета может происходить по различным методикам, в зависимости от того, как используются общие доходы супругов. Довольно часто встречающийся вариант – совместный семейный бюджет, когда все средства складываются и расходуются по принципу, принятому в каждой конкретной семье. Один из наиболее распространенных видов семейного бюджета – долевой, или совместно-раздельный. В этом случае супруги определяют путем договора сумму, необходимую на семейные нужды, оставляя за собой право, распоряжаться самостоятельно оставшимися средствами. Не так часто встречается раздельный семейный бюджет. Таким образом ведут денежные семейные дела люди, которые по каким-либо причинам заранее договорились об этом, либо семейные пары, у которых довольно высокий уровень доходов. Разделение может носить условный характер: у каждого из супругов свой счет в банке, но покупки делаются совместные, оплачиваются общие расходы. Иногда разделение бюджета бывает тотальным, все статьи расходов супруги ведут отдельно. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору