Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Грошове питання

  Публікації "Грошове питання"

  Сторінка 1 з 9

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

   22 березня 139

   Сьогодні Уряд заявив про реалізацію масштабної програми допомоги українцям, яким вимушено довелось покинути власні домівки після введення воєнного стану по всій території України. Дізнавайтесь деталі зі статті.

  • Кросівки як інвестиція! А чому б і ні?

   7 січня 126

   Хороші фірмові кросівки, та ще з лімітованих серій, це наче олдскульні моделі машин чи раритетні платівки – якщо вони зберігаються в хорошому стані, їхня ціна з часом значно зростає. Отже, кросівки як інвестиція – поговоримо разом із Jobs.ua про цей оригінальний спосіб інвестування.

  • Чому варто інвестувати в мобільний геймінг?

   24 грудня 2021 155

   Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розібратися в такому цікавому питанні, чому інвестиції в мобільний геймінг ніколи не втратять актуальності.

  • Формула багатства – яка ж вона?

   6 вересня 2021 269

   Формули виражають відношення між величинами. А якщо ми говоримо про багатство, сума яких величин дасть потрібний нам результат? Давайте довідаємося з Jobs.ua, що входить у формулу багатства.

  • Чи можна вважати зарплату і премію за мотивацію

   20 серпня 2021 199

   Для багатьох керівників на це питання знайдеться лише ствердна відповідь. Мовляв, зарплата регулярно переглядається, і премія час від часу виплачується – так чого ще хотіти? Але чи так це насправді? Чи дійсно ця схема працює настільки ефективно, як зазвичай вважають керівники? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.

  • Як оголосити бажану заробітну плату на співбесіді

   9 липня 2021 277

   Багатьох здобувачів питання про заробітну плату на співбесіді ставить у незручне становище, тому сьогодні разом із Jobs.ua розбираємось, як оголосити бажану заробітну плату на співбесіді.

  • Чому гроші говорять про ваш успіх?

   9 березня 2021 272

   Ми дуже часто плутаємо такі поняття, як успіх і гроші, тому що помилково вважаємо, що гроші являються смислом життя, або мірилом нашого життя, що, в принципі, практично одне й те саме.

  • Мобільні додатки для планування та ведення бюджету

   25 січня 2021 508

   Через власну неуважність чи заклопотаність інколи складно відстежити, на що витрачаються кошти з власного бюджету. Щоб позбавити себе від цих проблем, встановіть на телефон один із нижчеперелічених застосунків.

  • Наскільки вигідно працювати "почасово"?

   3 січня 2021 513

   До речі, більше за громадян інших країн світу, працюють громадяни Мексики, а найменше з усіх – громадяни Німеччини.

  • Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

   30 листопада 2020 447

   На тлі пандемії COVID-19 стрімко зростають акції медичних компаній, які розробляють вакцини від коронавірусу. Та й не тільки їхні акції швидко ростуть у ціні – зараз до медиків і фармацевтів прикута особлива увага з боку світової спільноти.


  Ctrl →
  1 з 9

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору