Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости

Кілометр євродороги коштуватиме 8 млн гривень

12 июня 2009 262

Її вартість - близько 40 мільярдів гривень. Основну увагу влада спочатку мали намір приділити 38 магістралям, під'їздам до аеропортів і міжнародних пунктів пропуску, пише "Дело".

Але після того, як було визначено чотири міста (Львів, Київ, Харків, Донецьк), які прийматимуть матчі чемпіонату, із списку в цілях економії, ймовірно, будуть виключені деякі магістралі. Зокрема, буквально днями вирішиться доля тих доріг, які обслуговують транспортні потоки Дніпропетровська і Одеси, - міст, що вибули з боротьби за ЄВРО-2012.

Представники УЄФА відверто заявили українській стороні, що дорогі, які зараз експлуатуються в нашій країні, дуже далекі від європейських стандартів. Тому перед нами стоїть непросте завдання - в стислі терміни привести дорожнє покриття країни до належного стану.

Заступник голови Держслужби автодоріг "Укравтодор" Микола Березовський додає, що з держбюджету на ремонт дорожнього господарства буде надано не більше третини необхідної суми.

Решта грошей залучатиметься у вигляді кредитів і коштів, отриманих від інвесторів і концесіонерів. "Кабмін ухвалив перелік об'єктів, але ще не почав фінансувати жоден з них. З початку 2009 року з державного бюджету не було виділено ні копійки на об'єкти Євро-2012", - говорить Березовський.

www.tut.ua

Читайте также
↑ Наверх