UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

18.03.2020 870Автор: Олександр Мавлідінов
Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

18.03.2020     870Автор: 

Світ змінюється, й цього разу, на жаль, не під впливом високих технологій.

Короновірус COVID 19 продовжує поширюватися світом та несе не аби яку небезпеку людському здоров’ю. Проте, панікувати не слід. По-перше, від цього немає аж ніякої користі, а по-друге – життя продовжується й для багатьох шукачів, саме зараз є шанс знайти довгоочікувану роботу.

Як саме, це зробити в умовах карантину, що стає все більше суворішим у багатьох містах України? Звичайно, віддалено, використовуючи інтернет та спеціальні сайти для пошуку роботи та персоналу.

Розуміючи небезпеку зайвого пересування людей по вулицях та «тісного контакту» між ними, влада застосовує низку заходів, обмежуючи знаходження людини поза межами її житла. Таку політику підтримують й багато роботодавців, дозволяючи працювати робітникам віддалено або впроваджуючи позачергові «канікули».

Не зважаючи на це, роботодавці продовжують шукати спеціалістів у багатьох сферах діяльності й тому, найбільш сучасні шукачі можуть скористатися ситуацією, щоб також, віддалено знайти роботу для себе.

Відео спілкування за допомогою Скайпу чи інших сервісів, надісланні самопрезентації від тих, хто шукає роботу, як відгуки на запропоновані вакансії, та інші варіанти подачі інформації про себе, саме зараз здатні вирішити для багатьох питання з працевлаштуванням.

Здивуйте роботодавця відгуком на вакансію, запропонувавши йому пройти співбесіду за допомогою відео зв’язку чи іншим віддаленим способом. Сьогодні, чимало робіт мають змогу бути виконаними не з офісного приміщення, а саме з дому, й поки інші вагаються, можливо саме ви зможете скористатися ситуацією, що й так склалася.

Зареєструвавшись на сайті Jobs.ua як шукач, ви зможете знайти робочі пропозиції з різних сфер діяльності, багато з яких можуть запропонувати вам віддалену роботу вже сьогодні. Навіть, якщо ваш вид діяльності не передбачає таку працю, надіславши свій відгук та пропонуючи пройти віддалену співбесіду, ви можете опинитися серед тих, кого першими запросять на робочі місця після закінчення карантину.

Лише те, що ви не опускаєте руки у такій складній ситуації, вже зможе продемонструвати роботодавцям ваш хист до отримання роботи, характер та здатність залишатися професіоналом у будь-яких обставинах.

Можливо, саме сьогодні настає час, коли сучасні технології мають бути використані на повну, по-справжньому змінюючи знайомий нам світ. До того ж, не зупиняючись перед складними умовами карантину та продовжуючи шукати потрібну роботу, можна провести цей непростий час максимально ефективно. Принаймні, це набагато краще, ніж залишатися без діяльним та вдаватися до будь-яких негативних роздумів.

Тож, будемо діяти та будемо здоровими.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору