Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Шукаємо вакансії
 5. Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

18.03.2020 342Автор: Александр Мавлидинов
Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

Коронавірус в Україні: як шукати роботу в умовах карантину

18.03.2020     342Автор: 

Світ змінюється, й цього разу, на жаль, не під впливом високих технологій.

Короновірус COVID 19 продовжує поширюватися світом та несе не аби яку небезпеку людському здоров’ю. Проте, панікувати не слід. По-перше, від цього немає аж ніякої користі, а по-друге – життя продовжується й для багатьох шукачів, саме зараз є шанс знайти довгоочікувану роботу.

Як саме, це зробити в умовах карантину, що стає все більше суворішим у багатьох містах України? Звичайно, віддалено, використовуючи інтернет та спеціальні сайти для пошуку роботи та персоналу.

Розуміючи небезпеку зайвого пересування людей по вулицях та «тісного контакту» між ними, влада застосовує низку заходів, обмежуючи знаходження людини поза межами її житла. Таку політику підтримують й багато роботодавців, дозволяючи працювати робітникам віддалено або впроваджуючи позачергові «канікули».

Не зважаючи на це, роботодавці продовжують шукати спеціалістів у багатьох сферах діяльності й тому, найбільш сучасні шукачі можуть скористатися ситуацією, щоб також, віддалено знайти роботу для себе.

Відео спілкування за допомогою Скайпу чи інших сервісів, надісланні самопрезентації від тих, хто шукає роботу, як відгуки на запропоновані вакансії, та інші варіанти подачі інформації про себе, саме зараз здатні вирішити для багатьох питання з працевлаштуванням.

Здивуйте роботодавця відгуком на вакансію, запропонувавши йому пройти співбесіду за допомогою відео зв’язку чи іншим віддаленим способом. Сьогодні, чимало робіт мають змогу бути виконаними не з офісного приміщення, а саме з дому, й поки інші вагаються, можливо саме ви зможете скористатися ситуацією, що й так склалася.

Зареєструвавшись на сайті Jobs.ua як шукач, ви зможете знайти робочі пропозиції з різних сфер діяльності, багато з яких можуть запропонувати вам віддалену роботу вже сьогодні. Навіть, якщо ваш вид діяльності не передбачає таку працю, надіславши свій відгук та пропонуючи пройти віддалену співбесіду, ви можете опинитися серед тих, кого першими запросять на робочі місця після закінчення карантину.

Лише те, що ви не опускаєте руки у такій складній ситуації, вже зможе продемонструвати роботодавцям ваш хист до отримання роботи, характер та здатність залишатися професіоналом у будь-яких обставинах.

Можливо, саме сьогодні настає час, коли сучасні технології мають бути використані на повну, по-справжньому змінюючи знайомий нам світ. До того ж, не зупиняючись перед складними умовами карантину та продовжуючи шукати потрібну роботу, можна провести цей непростий час максимально ефективно. Принаймні, це набагато краще, ніж залишатися без діяльним та вдаватися до будь-яких негативних роздумів.

Тож, будемо діяти та будемо здоровими.

Читайте також

 • Саморозвиток. Чому не треба працювати більше?31 березень, 2020

  Коли спалах коронавірусу піде на спад і скасують карантинні заходи, ми всі повернемося до звичайного життя, більшість з нас з головою зануряться в роботу (деякі й зараз так працюють). Оскільки ми живемо в такий час, коли всі прагнуть починати трудовий день раніше, закінчувати пізніше, використовувати для роботи будь-яку вільну хвилину. Навіть закінчивши роботу, дуже часто думками ми все ще працюємо.

 • Новий законопроект: карантинні норми податків та графіки робіт для українців30 березень, 2020

  У законопроекті зміни, які треба застосувати до наступних аспектів економіки України

 • Як зберегти ефективність працюючи віддалено30 березень, 2020

  Мрієте про віддалену роботу? Міркуєте, як було б здорово організувати особистий улюблений офіс, не виходячи з дому? Без сумніву, у цьому можна знайти масу переваг. Робота на відстані стає все більш популярною

 • Оптимізація робочого часу: як працювати краще за менший час30 березень, 2020

  Одним із секретів процвітання бізнесу (підприємництва) є використання прихованих потенціалів, наприклад, раціональний розподіл робочого часу та його оптимізація. Кожна компанія ставить собі за мету отримання максимального прибутку. У зв'язку з цим витрати на його досягнення напряму залежать від продуктивності праці співробітників

 • Пропозиції роботи, від яких потрібно відмовитись30 березень, 2020

  Пошук роботи — непростий процес, який вимагає багато сил, часу і ресурсів. Знайшовши цікаві вакансії, шукач найчастіше починає поспіхом розсилати резюме, а отримавши запрошення на зустріч, нерідко готовий співпрацювати практично на будь-яких умовах. Вірогідність такого фіналу збільшується пропорційно кількості тижнів зі статусом безробітного

↑ Вгору