Эта профессия находит все более широкое применение и становится популярной. Высшего косметологического образования еще не существует. Ближе всего к косметологу приближенный врач-дерматолог. Опытные косметологи, которые работают в салонах класса люкс, как правило, проходят дополнительные курсы по методам аппаратной косметологии в европейских странах.
Косметолог должен уметь:
- определить тип кожи человека и назначить процедуры;
- знать болезни кожи и методы их лечения;
- уметь поставить диагноз и предложить методы лечения;
- владеть практически всеми методами терапевтической косметологии.
Качества, которые обеспечивают успех профессиональной деятельности:
- умение устанавливать контакты с людьми;
- хорошее развитие долгосрочной памяти;
- ловкость и хорошее развитие мелкой моторики рук;
- высокий уровень концентрации и стойкости внимания;
- развитое пространственное воображение;
- хорошая зрительная память;
- аккуратность;
- дружелюбность;
- терпение;
- вежливость.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.